Ručně vyřezávané výrobky

Objevte krásu dřeva, která osvítí váš interiér i exteriér či potěší vás či blízkého originálním luxusním dárkem.

Poctivé a 100% ruční originální zakázková výroba dárků a dekorací z masivu i šišek. Naše nabídka v eshopu zahrnuje solničky, talíře, mísy, misky, cukřenky, drobné přívěsky, hmatky i drobné vánoční dárky a dekorace.

Vzhledem k této vlastní výrobě vznikají pro klienta výrazné nákupní úspory, neboť jeho objednané zboží je expedováno napřímo - výroba - klient a navíc při větším množstevním odběru neúčtujeme dopravné v rámci ČR a SR.

Zdroj dynamické sekce: Výrobky ze dřeva (Kategorie e-shopu)

Dřevořezba na zakázku

Zašlete nám Vaši představu a my Vám zašleme cenovou nabídku.

Kontaktovat

O nás

Jsme rodinný kolektiv nadšený ke všemu z přírody. Naše dřevo dílnička v podhůří Oderských vrchů na střední Moravě je vybavena profi nářadím a nástroji Bosch, Dremel, Tormek, IGM, CROWN a GURTOOL. Naše dřevěné projekty vám nabízíme v eshopu či vyhovíme vaší poptávce. Aplikujeme na dřevo pouze přírodní vosky a oleje. Pro kombinaci dřevo a pryskyřice používáme výhradně kvalitní pryskyřice s Atestem vhodné pro dětské hračky i kontakt s potravinami českého výrobce Epoxio Synpo Pardubice a pigmenty Black Diamond. Pigmenty jsou netoxické, nedráždivé a šetrné ke zvířatům i k pokožce.            

S láskou k přírodě a dřevu...  Alča, TakyAlča, Míla a Radek...

RUNY: